fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Náš tým

Stáňa Ulrichová

V době dospívání se ze mě stala holka „krev a mlíko“ a od té doby jsem vyzkoušela snad všechny diety a zázračné přípravky na hubnutí, které se kdy na trhu objevily. O sport jsem se nijak zvlášť nezajímala, za to každý časopis s nápisem „Zázračná dieta“ jsem měla doma. S narozením mé dcery před 15 lety jsem se začala zajímat o zdravou stravu dětí, aby moje dcera měla ten nejlepší základ už od mala. Časopisy o zázračných dietách jsem zaměnila za časopisy o zdravém vaření a se zdravými recepty. Aniž bych se nad tím nějak zvlášť zamýšlela, zjistila jsem, že po roce zdravého vaření a procházek s kočárkem jsem shodila 27kg. V tu chvíli jsem pochopila, že jiná cesta než zdravá strava s pohybem současně ke shození nějakých nadbytečných kil nevede. Můj zájem se prohloubil a absolvovala jsem akreditovaný kurz výživového poradce.

Práce výživového poradce mě baví a díky svým zkušenostem s neustálým hubnutím můžu svým klientům poradit nejen z odborného hlediska, ale i toho lidského. Otevřela jsem si obchod se zdravou výživou, abych mohla klientům poskytnout služby naprosto komplexní. Jsem matkou dvou dětí, které si umí připravit samy zdravou snídani z ovoce a musli, večeři ze zeleniny nebo luštěnin a myslím si, že takové návyky by děti měly mít od útlého věku. Proto se ráda připojuji k projektu Strava bez zbytečné chemie a doufám, že mohu svými zkušenostmi přispět nejen jako výživový poradce, ale i jako matka dětí.

Oblast působení
Královéhradecký kraj (Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové), Pardubický kraj i kousek středočeského (Poděbrady, Městec Králové, Kolín)
Telefon
605766621
Email
Web

 

Zpět na seznam